Statybinių šiukšlių konteinerių nuoma

By in
3676
Statybinių šiukšlių konteinerių nuoma

Statybinių šiukšlių konteinerių nuoma – paprastesniam atliekų tvarkymui

Statybinių atliekų tvarkymas neretai tampa tikru iššūkiu, todėl prieš pradedant darbus vertėtų pagalvoti apie tai, kaip bus patogiausia išvežti susikaupusias atliekas. Viena tokių galimybių – tai statybinių konteinerių nuoma, kuri teikiama ne tik juridiniams, bet taip pat ir fiziniams asmenims. Pasirinkus tinkamiausius statybinius konteinerius bus galima išvengti pernelyg ilgo atliekų tvarkymo, o šiukšlių atvežimas bus atliekamas greitai ir sklandžiai.

 

Kokius statybinius konteinerius pasirinkti?

Statybinių šiukšlių konteinerių tūris visuomet priklauso nuo to, koks yra šiukšlių tipas. Pavyzdžiui, mūrui rekomenduojama rinktis 8 ar 10 kubinių metrų talpos konteinerius, statybinei medienai – nuo 10 iki 30 kubinių metrų konteinerius. Lengvoms ir mišrioms statybinėms šiukšlėms įprastai pakanka 8 arba 10 kubinių metrų statybinių konteinerių. Tinkamą konteinerių tūrį visada galima pasirinkti atsižvelgus į tai, kokie darbai bus atliekami, ir koks galimas atliekų kiekis.

Nuo ko priklauso konteinerių nuomos kaina?

Kainai turi įtakos atliekų sudėtis, išrūšiavimas, konteinerių talpa ir atstumas, kurį teks įveikti transportuojant šiukšles. Visuomet galima pasiteirauti dėl teikiamų paslaugų kainos, ir tai jums padės apsispręsti, ar vertėtų rinktis būtent statybinio konteinerio nuomą, ar vis dėlto pasvarstyti apie kitokias galimybes.

Kokių atliekų negalima mesti į statybinius konteinerius?

Svarbu žinoti, kad į statybinius konteinerius negalima mesti visų po statybų likusių atliekų. Draudžiama krauti asbestinį šiferį, rubiroidą, buitines ir komunalines atliekas, baldus, stiklą, automobilių detales, seną buitinę techniką ir sprogstamąsias medžiagas. Statybinių šiukšlių konteineriai yra skirti vien tik tam tikroms statybinėms atliekoms, todėl svarbu laikytis taisyklių.

sprogstamosios medziagos

Kitos teikiamos paslaugos

Statybinių šiukšlių konteinerių nuoma – tai tik viena iš galimybių, leidžiančių tvarkyti statybines atliekas. Taip pat galima rinktis atliekų sukrovimo ir išvežimo paslaugas, statybinių latakų nuomą, ir t.t. Galite būti užtikrinti, kad surinktos statybinės atliekos bus saugiai utilizuotos laikantis visų galiojančių Lietuvos Respublikos nustatytų teisės aktų (jums bus išduotas tai patvirtinantis pažymėjimas). Jei siekiate, kad statybinės atliekos nedarytų pernelyg didelės žalos aplinkai ir būtų sutvarkomos greitai ir saugiai, paprasčiausiai kreipkitės dėl jus dominančių paslaugų.

Daugiau informacijos skaitykite :  Statybinių konteinerių nuoma 

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.