Kaip sutaupyti laiko ir pinigų išvežant statybines atliekas?

By in
3015
Kaip sutaupyti laiko ir pinigų išvežant statybines atliekas?

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad statybinių šiukšlių išvežimas – ganėtinai elementarus darbas, tačiau neretai paaiškėja, kad tam prireiks ne taip ir mažai pastangų. Vis dėlto, visada yra galimybė rinktis tokius sprendimus, kurie atliekų tvarkymą paverstų ganėtinai paprastu, ir tai nebūtinai pareikalaus pernelyg didelių išlaidų. Jei šiukšlių išvežimo darbai yra planuojami iš anksto, galima būti visiškai ramiems, kad viskas vyks sklandžiai, ir jums neteks nerimauti dėl galimų keblumų.

Statybinių atliekų išvežimo rupesčiai? Nuo ko pradėti?

Pirmiausia rekomenduojama apskaičiuoti, koks yra preliminarus statybinių atliekų tūris ir svoris, išsinuomoti tinkamus instrumentus bei parinkti pakrovimo ir išvežimo metodus. Svarbu žinoti, kad kraunant palaidas atliekas į konteinerį ar savivartį galima 1,7 karto paklaida, o kraunant atliekas į maišus galima net 2,5 karto ar dar didesnė paklaida, todėl tai reikėtų įvertinti skaičiuojant preliminarų šiukšlių tūrį. Šiandien suteikiama galimybė išsinuomoti įvairios talpos statybinių šiukšlių konteinerius (mūrui siūloma rinktis 8 kubinių metrų konteinerius, o mišrioms atliekoms – 8 arba 10 kubinių metrų konteinerius). Į konteinerius galima krauti palaidas atliekas, todėl šiukšlių surinkimas tampa gerokai spartesnis (jei šiukšlės yra kraunamos į maišus, per valandą galima išnešti maždaug kubinį metrą statybinių atliekų).

statybiniu atlieku isvezimas

Kokį transportavimo būdą pasirinkti?

Statybinės šiukšlės gali būti išvežamos keliais skirtingais būdais: mikroautobusais, savivarčiais ar fiskarais. Jei nuspręsite statybines šiukšles išvežti mikroautobusu, jums prireiks maišų, tačiau šiuo atveju svarbu žinoti, kad maišuose laikomos atliekos yra laikomos mišriomis (todėl jų priėmimo kaina gali būti ženkliai didesnė). Jei siekiate sutaupyti, palankiau užsisakyti atskirą konteinerį mūrui, nes jo išvežimo kaina tokiu atveju bus net du kartus mažesnė. Jei šiukšlės bus išvežamos savivarčiu ar fiskaru, maišai nebus būtini, tačiau reikės pasirūpinti patogiu pravažiavimu prie sukrautos šiukšlių krūvos. Toks pasirinkimas puikiai tinka tais atvejais, kuomet šiukšlių kiekiai yra labai dideli, ir kurį laiką atliekos gali būti laikomos lauko sąlygomis.

Jei nesate tikri, koks šiukšlių surinkimo būdas galėtų būti optimaliu pasirinkimu, tiesiog kreipkitės į šių paslaugų teikėjus – kartu tikrai atrasite tinkamiausią sprendimą.

Daugiau informacijos skaitykite : Atliekų išvežimas| Statybinių konteinerių nuoma

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.