Statybinių šiukšlių išvežimas

By in
4878
Statybinių šiukšlių išvežimas

Statybinių šiukšlių išvežimas: kaip sutaupyti laiko?

Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad statybinių šiukšlių išvežimas – paprastas ir didelių pastangų nereikalaujantis darbas, tačiau dažniausiai paaiškėja, kad tam teks paskirti kur kas daugiau laiko nei buvo numatyta. Kad taip nenutiktų, dar prieš atlikdami statybų, remonto ar griovimo darbus apgalvokite keletą svarbių dalykų, ir tai jums padės kur kas paprasčiau tvarkyti užsilikusias šiukšles.

Kokios statybinės šiukšlės gali būti išvežamos?

Niekam ne paslaptis, kad statybinių atliekų negalima mesti į bendrus atliekų konteinerius, nes už tai gresia tikrai nemažos baudos. Į statybinių atliekų išvežimo kompanijas vertėtų kreiptis tuomet, jei bus išmetamos šios medžiagos: plytos, betonas, dujų silikato blokeliai, betoniniai blokeliai, silikatiniai blokeliai, čerpių ir keramikos gaminiai, mineralinė, akmens ar stiklo vata, gipso statybinės medžiagos, grindų danga, santechnikos įrenginiai, vandentiekio vamzdžiai ar kitos stambios atliekos. Nors statybines medžiagas galima pristatyti į tam skirtas aikšteles, tačiau ne visada yra galimybė tą atlikti savarankiškai: statybinių šiukšlių išvežimas reikalauja specialios transporto priemonės bei gana nemažai laiko, todėl tuomet, jei siekiama paspartinti šį procesą, pravartu kreiptis į šias paslaugas teikiančias bendroves.

Statybiniu siuksliu isvezimas kaip sutaupyti laiko

Nuspręskite dėl šiukšlių išvežimo tipo

Pirmiausia reikėtų nuspręsti, kokį šiukšlių išvežimo tipą nuspręsite pasirinkti. Šiuo metu galima rinktis iš kelių populiariausių galimybių: tai gali būti statybiniai konteineriai (juose galima patalpinti maždaug 8-10 kubinių metrų šiukšlių), šiukšlių išvežimui skirti mikroautobusai (jais galima išvežti iki 1,5 t statybinių atliekų) arba savivarčiai su fiskaru, kurie gali būti labai skirtingos keliamosios galios ir skirtingų tūrių. Į konteinerius atliekas galima krauti palaidas atliekas kibirais arba maišais (per valandą vienas asmuo gali išnešti maždaug kubinį metrą atliekų). Jei bus nuspręsta rinktis mikroautobusus, taip pat prireiks maišų, todėl šiukšlių išnešimo greitis bus labai panašus kaip ir tuomet, jei yra pasirenkami statybiniai konteineriai. Jei pasirenkamas šiukšlių išvežimas savivarčiu su fiskaru, šiukšlių maišai ar kibirai nėra būtini, tačiau tokiu atveju yra reikalingas privažiavimas prie atliekų krūvos. Toks pasirinkimas labiausiai tinka tada, kai atliekų kiekis yra labai didelis, ir šiukšlių krovimas į maišus gali pareikalauti pernelyg daug laiko.

Pasirinkite tinkamiausias sąlygas nustačiusią kompaniją

Šiandien statybinių šiukšlių išvežimas yra ganėtinai populiari paslauga, tad jūs tikrai rasite tokių bendrovių, kurios tokias paslaugas teiktų tikrai palankiomis sąlygomis. Dažniausiai dėmesys krypsta į tai, kokios yra nustatytos teikiamų paslaugų kainos, tačiau tikrai nereikėtų tuo apsiriboti. Taip pat pravartu pasidomėti, kokie yra siūlomi šiukšlių išvežimo tipai, kaip apie įvairius paslaugų teikėjus atsiliepia klientai, ir t.t. Šiandien įvairių galimybių turime ne taip ir mažai, todėl tikrai galėsite rasti patį tinkamiausią pasiūlymą, kuris statybinių atliekų tvarkymą paverstų gerokai paprastesniu ir reikalaujančiu mažiau laiko.

Statybinių šiukšlių išvežimą galite užsisakyti paspaudę nuorodą.

54321
(2 votes. Average 5 of 5)
Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *