Atliekų išvežimas

By in
4078
Atliekų išvežimas

Atliekų išvežimas : dažniausiai užduodami klausimai

Pažeidus statybinių atliekų tvarkymo taisykles gresia rimti nemalonumai, todėl planuojant statybų ar remonto darbus visada pravartu dar iš anksto pasvarstyti, kur bus dedamos statybinės atliekos. Turbūt nereikia priminti, kad po statybų ar remonto likusios šiukšlės negali būti metamos į bendrus komunalinius konteinerius, todėl tokiose situacijose gali praversti atliekų išvežimas. Ši paslauga gali padėti išspręsti visus su atliekų tvarkymu susijusius rūpesčius, todėl pravartu pasidomėti, kokios atliekos gali būti išvežamos, ir kokios yra paslaugų teikimo sąlygos.

Kokios atliekos gali būti išvežamos?

• Statybinis gruzas: gali būti išvežami dujų silikato blokeliai, keramzitbetonio blokeliai, betoniniai blokeliai, čerpių ir keramikos gaminiai, taip pat ir plytos bei betonas;
• Mišrios statybinės atliekos: išvežama akmens, stiklo ir mineralinė vata, išvežamos grindų dangos, gipso izoliacinės statybinės medžiagos, pakavimo plėvelės ir popieriaus atliekos, išvežami santechniniai įrenginiai (kriauklės, vonios, unitazai), ir t.t.;
• Gamybinės atliekos: išvežamos įvairios žaliavos, likusios po gamybinio proceso ir nebetinkamos tolimesniam naudojimui. Siūlomas įvairių atliekų išvežimas: tai gali būti plastikas (drožlės ir įvairios detalės), stiklas (langų duženos), medienos likučiai, tekstiliniai dirbiniai, porolonas, įvairios pakuotės, ir t.t.

statybiniu atlieku isvezimas

Kaip pagreitinti statybų aikštelės tvarkymo procesą?

Statybų aikštelės tvarkymas kartais tampa tikru iššūkiu, tad tuomet, jei siekiama, kad šis procesas būtų kiek įmanoma greitesnis ir paprastesnis, galima pasvarstyti apie statybinių konteinerių nuomą. Statybų eigoje šiukšlės bus metamos į konteinerius, todėl tai padės išvengti ilgo ir varginančio atliekų tvarkymo. Kai statybiniai konteineriai bus užpildyti, jie bus išvežami arba pakeičiami tuščiais. Galite rinktis įvairaus dydžio statybinius konteinerius: tereikės nusiųsti užklausą, ir netrukus jums bus pateiktas optimalus pasiūlymas.

Nuo ko priklauso paslaugų kaina?

Statybinių atliekų išvežimas yra mokamas, tad kartais yra nuogąstaujama, kad tai gali pareikalauti pernelyg didelių išlaidų. Vis dėlto, tai tikrai nėra taip brangu, kaip gali atrodyti: kaina visada priklauso nuo to, kokios konkrečios paslaugos yra pasirenkamos (konteinerių nuoma, „palaidų“ atliekų išvežimas, ir t.t.), atliekų kiekis, vietovė, iš kurios reikės paimti statybines atliekas, ir t.t. Preliminarią teikiamų paslaugų kainą visada galima sužinoti dar iš anksto: tereikia susisiekti paslaugų teikėjo svetainėje nurodytais kontaktais, ir teikiamų paslaugų įkainius galėsite labai greitai sužinoti.

Kur kreiptis dėl teikiamų paslaugų?

Dėl atliekų išvežimo galite kreiptis telefonu arba užpildę užklausos formą internetu (jei pasirinksite pastarąją galimybę,  jums reikės nurodyti savo kontaktinius duomenis ir įrašyti žinutės tekstą). Jei teirausitės dėl teikiamų paslaugų kainos, nurodykite atliekų tipą, įvertinkite preliminarų atliekų kiekį, bei nurodykite, iš kur atliekas reikės paimti (jei pateiksite pakankamai išsamią informaciją, tokiu atveju preliminarią paslaugų kainą bus galima įvardinti tiksliau). Taigi, kreipkitės dėl dominančių paslaugų jau dabar, ir netrukus galėsite gauti tikrai palankų pasiūlymą.

54321
(2 votes. Average 5 of 5)
Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *