Birių statybinių medžiagų rinka pasipildė dar vienu žaidėju

By in
3669
Birių statybinių medžiagų rinka pasipildė dar vienu žaidėju

Birių statybinių medžiagų rinka pasipildė dar vienu žaidėju ( arba Statybinių atliekų surinkimo įmonė „Švarista“ plečia paslaugų spektrą)

Su statybinėmis atliekamomis susijusias paslaugas teikianti įmonė „Švarista“, atsiliepdama į rinkos padiktuotą paklausą, klientams netrukus pasiūlys naujas paslaugas. Jau vasaros pabaigoje klientai turės galimybę ne tik išsinuomoti statybinius konteinerius, užsakyti statybinių atliekų išvežimo paslaugas, bet ir užsisakyti birias statybines medžiagas.

Statybinių atliekų surinkimo įmonė „Švarista“

Jau daugiau nei ketverius metus besispecializuojanti statybinių atliekų surinkime įmonė „Švarista“, rengiasi pasiūlyti naujas paslaugas – patogiai ir greitai pristatyti birias statybines medžiagas: sijotą augalinį gruntą (žemes), sijotą juodžemį, žvyrą, plautą 0/4 frakcijos smėlį mūrui, 0/5 frakcijos sijotą žvyrą, akmens skaldą bei trupinto betono skaldą.
Nuo šiol statantys objektus privatūs fiziniai ar juridiniai, galės be jokio vargo užsisakyti reikiamą statybinės medžiagos tipą bei kiekį, kuris neviršytų 7m3.

Anot statybiniame sektoriuje dirbančių specialistų, tokia paslauga yra paklausi visoje Lietuvoje, tačiau ypatingas poreikis jaučiamas Vilniaus apskrityje. Mat Sostinėje ir aplink ją įsikūrusiuose rajonuose, statybų darbai vyksta nepertraukiamai – statomi komercinės paskirties pastatai, daugiabučiai bei gyvenamieji namai. Vos tik baigiami pirmieji, pradedami nauji. Statybų sektoriaus pernelyg nepaveikė ir Lietuvą pasiekusi pandemija, kurios pasekmes daugelis verslų jaus dar ilgą laiką.
Anot įmonės vadovo Darjuš Šimulevič, siūlomų paslaugų kaina bus kiek didesnė nei vidutinė – taip bus stengiamasi išlaikyti konkurenciją. Nors pastebima, kad šias paslaugas teikiančių įmonių įkainiai pernelyg neišsiskiria.
„Šiandien konkurencija jaučiama gan didelė, tačiau nusprendėme rizikuoti ir išbandyti savo jėgas. Turime sukaupę visą reikiamą įrangą ir priemones, tad nusprendėme juos tinkamai išnaudoti. Taip pat norime klientams pasiūlyti platesnes pasirinkimo galimybes“, – sako D. Šimulevič.

Įmonės vadovas pasakoja, kad kol kas vykdomi pasirengimo darbai, kuriems reikia skirti nemažai laiko ir resursų. Šiuo metu ruošiama įranga, aikštelės, medžiagos ir vykdomi bandymai. Įmonėje dirbanti profesionalų komanda stengsis užtikrinti, kad klientai galėtų nepertraukiamai ir be jokių trukdžių užsisakyti kokybiškas paslaugas. Planuojama, kad šia paslauga jau bus galima pasinaudoti vasaros pabaigoje/rudens pradžioje.
Įmonė savo paslaugas teikia ne tik Vilniaus mieste, tačiau apima ir visą Vilniaus apskritį.
Pranešimas spaudai.

Svarista pranesimas spaudai

Daugiau informacijos : Svarista

54321
(2 votes. Average 5 of 5)
Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.